BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

IV Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich

Marta Bojda .

jez romanskie mapaDnia 15 kwietnia 2014r. na terenie naszej szkoły odbędzie się IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Języków Romańskich organizowanego pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego. Testy w języku francuskim, hiszpańskim i włoskim obejmować będą zagadnienia leksykalne, gramatyczne, rozumienie tekstu czytanego oraz elementy wiedzy o krajach danego obszaru językowego. Po konkursie zapraszamy na część artystyczną oraz spotkanie z przedstawicielem Instytutu Języków Romańskich i Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłanie faksem: 032 260 27 67 do dnia 04.04.2014r.

Karta zgłoszenia
Regulamin