BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Sukcesy koszykarek

Admin .

Nasza szkolna drużyna koszykarska odniosła ostatnio wiele sukcesów w rozgrywkach grupowych w koszykówce dziewcząt. Ma za sobą trzy wygrane mecze: wynikiem 7 punktów przewagi z I LO - ich najgroźniejszym przeciwnikiem, okupione krwią zwycięstwo z TZN-em wynikiem 38:10 oraz potyczka z III LO z miażdżącą przewagą 62:19. Jest się czym pochwalić! Życzymy Wam samych trafionych rzutów oraz niech moc będzie z Wami, dziewczyny!

Skład drużyny:

 • Karolina Chećko
 • Klaudia Czarnecka
 • Klaudia Dawid
 • Karolina Dydak
 • Paulina Habinka
 • Aleksandra Klich
 • Katarzyna Koźba
 • Natalia Maj
 • Pola Makowska
 • Oliwia Mazur
 • Iwona Micuła
 • Magdalena Niewiadomska
 • Katarzyna Rycąbel
 • Weronika Sroczyńska

Drużynę przygotowuje prof. Włodzimierz Dulias