BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019

Wybory MRM

Radni do Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza - wybrani.

W dniu 11 lutego 2020r. przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w Dąbrowie Górniczej. W wyniku wyborów mandat radnego MRM uzyskali:

1. Oktawian Gajewicz - 84 głosy;

2. Krzysztof Dyaczyński - 61 głosów;

3. Jan Madejczyk - 58 głosów.

Gratulujemy sukcesu.

28 Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała już po raz 28, dzięki naszym niezastąpionym wolontariuszom sztab działający przy V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego zebrał 52 146,29zl.

Brawo Wy. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Ferie 2020

Życzę wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom VLO miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mam nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

Anna Ornat

Oferta pracy w VLO

OFERTA PRACY W VLO

Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej poszukuje do pracy od 01.09.2020 r. niżej wymienionych nauczycieli do nauczania w oddziałach dwujęzycznych:
1. Nauczyciel języka angielskiego i jednocześnie matematyki
2. Nauczyciel języka angielskiego i jednocześnie historii
3. Nauczyciel języka angielskiego i jednocześnie geografii

LIST MOTYWACYJNY ORAZ CV PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO 15 MARCA 2020r. NA ADRES E-MAIL SZKOŁY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. LUB DOSTRACZYĆ OSOBIŚCIE DO SEKRETARIATU SZKOŁY przy ulicy Czapińskiego 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza w godzinach 8.00-15.00.

Anna Ornat

Wybory ...

Dnia 19.12.2019 odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, wybory uzupełniające do Rady Szkoły oraz wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego uzyskali poszczególną ilość głosów:
Maksymilian Kalkowski – 63,3%
Katarzyna Kulisa – 30,5%
Marta Radecka – 6,2%
Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego zostaje Maksymilian Kalkowski.

Kandydaci do Rady Szkoły uzyskali poszczególną ilość głosów:
Miłosz Grabowski – 3,9%
Jan Madejczyk – 16,9%
Martyna Kołodziejczyk – 13,7%
Alicja Mazur– 12,4
Wiktoria Cyrkiel – 4,6%
Krzysztof Dyaczyński – 23,1%
Katarzyna Pytlik – 3,5%
Katarzyna Kulisa – 7,8%
Martyna Ogórek – 5,7%
Marcin Pluta – 8,4%
Członkami Rady Szkoły zostali: Krzysztof Dyaczyński, Jan Madejczyk

Kandydaci na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego uzyskali poszczególną ilość głosów:
Michał Witkowski – 49,8%
Krzysztof Kowalski – 50,2%
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Krzysztof Kowalski.